Ślubne gadżety, które urozmaicą uroczystość

Ślub i wesele to niepowtarzalna uroczystość, warto więc zadbać o to, aby nawet najdrobniejsze jej elementy zgrywały się w niesamowitą, dopracowaną i niezapomnianą całość. Ciekawym pomysłem jest to, aby wykorzystać ślubne gadżety do tego, aby urozmaicić nasz ślub i uczynić go jeszcze bardziej naszym.

Ślubne gadżety dla gości – czyli nie zapomnij o upominku w podzięce za przybycie na uroczystość

Ostatnimi czasy coraz modniejsze staje się obdarowywanie gości weselnych drobnymi przedmiotami w ramach podziękowania za przybycie na ślub.

Powszechnie w tym celu stosowane są drobne ślubne gadżety. Para Młoda wręcza swoim gościom drobne, personalizowane słodycze takie jak ciasteczka czy krówki.

W dobie pandemii COVID-19 popularne były również maseczki oraz płyny do dezynfekcji, tak aby zapewnić gościom weselnym bezpieczne uczestnictwo w przyjęciu.

Gadżety na stół i nie tylko

Równie popularne co drobne upominki stały się winietki, również tutaj do wyboru mamy mnóstwo gadżetów, które umożliwią np. ustawienie winietek na stole.

W dzisiejszych czasach mamy niemal nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o ślubne gadżety, które pełnią funkcje podstawki pod winietkę, dzięki temu bez problemu dobierzemy jakieś, które stylem odpowiadać będą stylowi, w którym wyprawiane jest wesele.

Wśród gadżetów ślubnych znajdziemy też takie, które przydadzą się zaraz po zakończeniu ceremonii w kościele.

Konfetti zdaje się pomału odchodzić w zapomnienie. Bawi ono coraz mniej ludzi, a i stwarza problem w postaci tysięcy drobnych papierków, które ktoś musi uprzątnąć z podłogi tudzież sprzed wejścia do kościoła.

Ciekawym pomysłem są bańki mydlane, które efektownie wyglądają na zdjęcia, a poza tym nie pozostawiają po sobie nieczystości, które należy szybko usunąć.

Bez problemu znajdziemy na przykład urządzenia do puszczania baniek mydlanych takie jak np. pojemnik z płynem do puszczania baniek w kształcie miniaturowej buteleczki szampana z personalizowaną etykietką.

Popularne również są różnego rodzaju gadżety, które użyte mogą być później w trakcie zabawy weselnej.

Mowa tutaj zarówno specjalnych ściankach, na których tle goście mogą wykonać pamiątkowe zdjęcia jak również gadżetach takich jak peruki, śmieszne maski czy kapelusze, które chętnie wykorzystywane są potem przez orkiestry czy DJ-ów do animowania wspólnych zabaw.
Drobne gadżety stają się bardzo popularne podczas zabaw weselnych, bez problemu znajdziemy więc coś, co odpowiadać będzie stylowi imprezy, którą szykujemy, od tych w stylu rustykalnym po takie o całkowicie nowoczesnym wzornictwie. Z pewnością każdy dopasuje coś dla siebie.