Prezent dla pana młodego – pamiątka najważniejszego dnia w życiu

W momencie zaręczyn Panna Młoda otrzymuje od przyszłego męża pierścionek, który symbolizować ma i przypominać o zaręczynach. Jest to wyjątkowy prezent, który do końca życia będzie towarzyszył przyszłej Pannie Młodej. Często jednak w trakcie ślubnych przygotowań zapomina się o ważnej roli, jaką pełni w nich Pan Młody. Dobrze jest więc przygotować jakiś drobny prezent dla pana młodego, aby również on miał coś, co będzie mu zawsze przypominać o tym ważnym okresie w jego życiu.

Zegarek

Dobrym i przede wszystkim praktycznym, a takie prezenty mężczyźni lubią najbardziej, będzie zegarek.

Jest to przedmiot, który niemal zawsze możemy mieć przy sobie i do którego bardzo łatwo przyzwyczajamy się, nie wyobrażając sobie bez niego wyjścia z domu.

Dodatkowo zegarek można przyozdobić grawerem, który wyróżni go i sprawi, że będzie to prezent niezwykle unikalny i wyjątkowy.

List miłosny

Jeżeli jednak chcemy obdarować naszego przyszłego męża czymś wyjątkowym, a nie za bardzo przewidziałyśmy na to miejsce w ślubnym budżecie, możemy wykonać prezent osobiście.

Sprawdzonym pomysłem na taki prezent jest własnoręcznie napisany list miłosny, w którym opiszemy nasze najskrytsze uczucia, którymi darzymy naszego wybranka.

Dodatkowo taki list możemy zapisać na specjalnie dobranej papeterii i okrasić innymi wyjątkowymi, ale drobnymi, upominkami, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy naszego wybranka.

Dobrym dodatkiem do listu miłosnego mogą być wszelkiego rodzaju spersonalizowane prezenty lub gadżety, z których wiemy, że nasz wybranek będzie chętnie korzystać.

Możemy również wykonać całość takiego prezentu własnoręcznie, sprawiając, że będzie on niezwykle unikalny.

Artystyczny performance na weselu

Kolejnym pomysłem na niezapomniany prezent dla pana młodego jest wykonanie czegoś dla Niego w dniu Waszego wesela.

Jeżeli dobrze śpiewasz, możesz wykonać dla swojego męża jego ulubioną piosenkę, jeżeli dobrze tańczysz, a do tego masz zgraną paczkę druhen, to Twój mąż z pewnością chętnie zobaczy wykonaną przez was specjalnie dla niego przygotowaną choreografie.

Tego typu prezent, zwłaszcza jeżeli na Waszej uroczystości obecny jest kamerzysta, który uwieczni Twój występ, dzięki czemu Twój ukochany będzie mógł do niego powracać w przyszłości.

Krawat, spinki lub mucha

Dobrym pomysłem jest również obdarowanie naszego przyszłego męża elementem garderoby, które ten będzie mógł mieć na sobie w dniu ślubu.

Możemy tym samym obdarować ukochanego spinkami do mankietów, krawatem lub muchą.