Oryginalny prezent dla rodziców – jak ich uszczęśliwić w ten szczególny dzień?

Ślub i wesele to niezwykle ważny moment w życiu nie tylko pary młodej ale także rodzin nowożeńców. Rodzice często przeżywają ślub swoich dzieci niemal równie emocjonalnie jak one same. Warto wynagrodzić im trud i energię włożoną w wychowanie ciekawym i oryginalnym prezentem, który możecie wręczyć tuż po podziękowaniach.

Pomysły na oryginalny prezent dla rodziców :

– Na sportowo – jeśli Twoi rodzice marzą o czymś ale nigdy nie mieli okazji tych marzeń zrealizować lub trochę się obawiali to idealnym prezentem będzie umożliwienie im tego. Może chcieli by skoczyć ze spadochronem albo przejechać się superszybkim samochodem? Może marzy im się nurkowanie albo szalona jazda kładami? Jeśli tak koniecznie podaruj im voucher na takie przeżycia!
– Relaksujące prezenty – ciekawym pomysłem dla spokojniejszych rodziców, którzy nie szukają tak ekstremalnych doznań będzie chociażby ekskluzywny pobyt w SPA albo, jeśli lubią zwiedzać i podróżować – wycieczka zagraniczna lub ciekawa opcja na terenie Polski. Taki prezent na pewno pozwoli im się wyciszyć i odpocząć po weselnych wrażeniach,
– Sentymentalnie – jeśli chcesz wzruszyć swoich rodziców na pewno sprawisz im ogromną radość przygotowując pokaz slajdów albo film z podziękowaniami. Jest to niepowtarzalny prezent bo przecież Twoi rodzice i Wasze wspólne przeżycia są jedyne w swoim rodzaju,
– Oszczędne – wesele i ślub to dość duży wydatek, jeśli budżet nie pozwala Ci zbyt mocno szaleć przy wyborze prezentów dla rodziców możesz postawić na jakiś drobniejszy personalizowany upominek. Możesz na przykład zamówić Wasze zdjęcie w szkle z dedykacją lub, krótkim wierszykiem.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pomysły zmiksować a rodzicom podziękować na przykład w formie krótkiego filmiku i dodatkowo wręczyć im jakiś bardziej fizyczny i namacalny prezent, z którego skorzystają, lub który będzie dla nich stanowił pamiątkę na całe życie. W ten posób na pewno skomponujesz oryginalny prezent dla rodziców.

Sposób wręczenia

Pamiętaj, że nie tylko sam prezent może być oryginalny ale również sposób jego wręczenia. Możesz na przykład obsypać rodziców kolorowym confetti albo zamówić wielki balon z kilkudziesięcioma mniejszymi w środku i wykorzystać go podczas podziękowań dla rodziców. Zadbaj też o odpowiednią oprawę muzyczną na tą wyjątkową chwilę i ustal z orkiestrą lub DJ jaka piosenka ma uświetnić ten moment.
Przy wyborze prezentu dla rodziców pamiętaj, że nie musisz wydawać całej fortuny, zwykle rodzicom wystarczy drobiazg i słowa prosto z serca żeby ich wzruszyć i uszczęśliwić.