Jak zaimponować kobiecie?

Wielu mężczyzn ma problem z podbiciem kobiecego serca. Zwykle wynika to z braku pewności siebie, uczucia kompleksów lub nieśmiałości. Przedstawiamy 8 rzeczy w zachowaniu mężczyzn które szczególnie cenimy i które pomogą w rozkochaniu w sobie wybranki serca!

1. Pewność siebie

Pewność siebie to niezwykle ważna cecha, którą doceniają kobiety. Pamiętaj, by jednak nie mylić jej z arogancją czy przemądrzałością – rzeczami, które skutecznie zniechęcają ludzi do bliższych kontaktów. Zdrowa pewność siebie przydaje się także w innych aspektach życia, takich jak praca, kontakty zawodowe czy stosunki międzyludzkie.

2. Poczucie humoru

Większość kobiet pytana o najważniejsze cechy idealnego mężczyzny, bez wahania odpowie, że najbardziej ceni w panach wyjątkowe poczucie humoru. Umiejętność rozładowania napięcia, inteligentne żarty oraz duży dystans do własnej osoby sprawiają, że kobiety zdecydowanie chętniej zawierają bliskie znajomości.

3. Odpowiedzialność

Jedną z cech u mężczyzn, które najbardziej odrzucają kobiety jest brak odpowiedzialności. To całkiem naturalne, że osoby podchodzące do życia poważnie szukają partnerów na pewnym etapie życia, gotowych do założenia rodziny, którzy cechują się odpowiedzialnością.

4. Opiekuńczość

Kobiety poszukują nie tylko zabawnych, odpowiedzialnych i pewnych siebie mężczyzn. Duże znaczenie odgrywa opiekuńczość, która pozwala paniom poczuć się bezpiecznie. Opiekuńczość jest także cechą, która odgrywa szczególną rolę u osób myślących o powiększeniu rodziny.

5. Zaradność

Dla kobiet często wyjątkowo ważna jest życiowa zaradność potencjalnego partnera. Chodzi tu zarówno o możliwości rozwoju zawodowego czy chęć do pracy, jak i umiejętność poradzenia sobie w różnych sytuacjach. Mężczyzna zaradny to taki, który potrafi także zająć się domem!

6. Wierność

Jedną z najważniejszych cech idealnego mężczyzny jest wierność. Kobieta, która jest całkowicie pewna swojego mężczyzny i wie, że może mu zaufać, czuje się pewniej i bezpieczniej.

7. Zdecydowanie

Gdyby móc wybrać jedną cechę, której nie znoszą niemal wszystkie kobiety, z pewnością byłoby to niezdecydowanie. Oczywiście, zdarzyć się może, że mężczyzna nie wie, co zrobić, szczególnie w trudnych sytuacjach życiowych. To całkowicie normalne! Jednak brak zdecydowania w prostych, podstawowych sprawach nie wygląda dobrze w oczach kobiety.

8. Inteligencja

My, kobiety, uwielbiamy mężczyzn, którzy cechują się wysoką inteligencją – często już po kilku słowach jesteśmy w stanie ocenić, czy mężczyzna spełnia nasze wymagania. Wysoki iloraz inteligencji nie tylko imponuje, ale pozwala domniemywać o innych cechach charakteru (m.in. poczuciu humoru czy zaradności).

Każda kobieta posiada własny zestaw cech, na które zwraca uwagę przy wyborze potencjalnego partnera. Dużo zależy także od etapu życia, na jakim się znajduje – inne wymagania w stosunku do mężczyzny będzie miała dwudziestolatka, inne zaś dojrzała kobieta po wielu przejściach.
Wielu mężczyzn ma problem z podbiciem kobiecego serca. Zwykle wynika to z braku pewności siebie, uczucia kompleksów lub nieśmiałości. Przedstawiamy 8 rzeczy w zachowaniu mężczyzn które szczególnie cenimy i które pomogą w rozkochaniu w sobie wybranki serca!