Bukiety ślubne biało zielone, to barwy ponadczasowe!

Bukiety ślubne biało zielone – daj się przekonać

Jeśli dalej myślisz, że panna młoda powinna być cała w bieli, to koniecznie postaraj się zmienić to spojrzenie. Jest to dość przestarzały pogląd, który już niejedna przełamała. Wiadomo, że kwiaty mają zielone łodygi, ale niektórzy to i nawet je zakrywają. Jednakże co złego jest w kolorze zielonym? Przecież to bardzo elegancki, przywołujący na myśl naturę kolor. To także taki, który pomaga w wyciszeniu się i skupieniu, co może wprowadzić dobrą energię na ślubie. Niektórzy decydują się nieraz na bardziej krzykliwe kolory, jednakże warto pójść w klasykę łącząc ją z delikatnymi dodatkami. Będą one proste w formie, nienachalne, a przy tym nie będą obciążać ślubnej stylizacji. Należy jednak zastanowić się, czy do wybranej sukienki takie bukiety ślubne biało zielone będą współgrały, bo jednak może się okazać, że chociażby nijak pasuje do księżniczkowej, pełnej błyskotek sukni. Lekkość jaką jednak posiadają takie wiązanki przekonują swoją naturalnością, a forma leśno-łąkowa będzie pasowała do rustykalnego wesela.

Styl rustykalny – może Ci się spodobać!

Jako miłośnik natury, ktoś kto kocha wiejski klimat, na pewno zauroczysz się w Sali weselnej w stylu vintage. Nie oznacza to, że rezygnuje się w nim z elegancji. Wręcz przeciwnie, wszelkie elementy nawiązujące do życia na wsi są dobrane ze smakiem, bez zbędnej przesady. W Sali mogą się znaleźć jednak beczki, słoiki, czy inne akcesoria ludowe nawiązujące do stylu. Wszystko, co naturalne i sielskie ma tutaj rację bytu, a balony i inne nowoczesne rozwiązania nie bardzo sprawdzą się w tym przypadku. Pojawiają się za to żywe kwiaty, czy to wspomniane tulipany, czy różne i lilie. Pojawić się mogą np. bele słomy, na którą zawisną lampki. Sielski klimat zdaje się przyciągać coraz to większą rzeszę fanów, co nie powinno dziwić, jako że w minimalizmie tkwi przecież cały sekret. Nie chodzi o to, aby wesele wyglądało na nie wiadomo jak kosztowne, a na takie, które zapadnie w głowach i sercach pary młodej i gości na zawsze. Znaczy to to, że powinno mieć niezapomniany klimat, a przekombinowywanie może się okazać nie do końca dobrym pomysłem. Dobrze jest wybrać kolory kwiatów, które będą naturalne i tym samym wyjątkowe.

Bukiety ślubne biało zielone receptą na sukces!

Po co wybierać niesprawdzone rozwiązania, kiedy można postawić na opcję ponadczasową, ale jak klimatyczną. A w wystroju chodzi również o zieleń. A tej szkoda żeby zabrakło pannie młodej, która raczej nie pogardzi klasyką. Ona ma to do siebie, że zawsze się wybroni i też często będzie łatwa do zmiany, w razie czego.