Co robić w rocznicę związku, aby była ona niezapomniana?

Pamiętaj, że to Wy jesteście w tym najważniejsi

Pomysłów na spędzenie czasu w rocznicę zazwyczaj jest wiele, ale ostatecznie zrealizowanie większości z nich bywa problematyczne. Mimo to, najprostsze rozwiązania wydają się być najlepsze, a należą do nich wszelkie sentymentalne aktywności, jak spacer, czy randka. Na pytanie co robić w rocznicę związku warto sobie odpowiedzieć zawczasu, jako że robienie tego na ostatni moment może okazać się ostatecznie niewykonalne. Wszystko zależy od tego, czy chcemy ją spędzić jedynie ze swoją drugą połówką, czy może wraz z rodziną i bliskimi. Jest to zależne od pary, której akurat to jest dzień i nikogo innego więcej. Nie ma co przejmować się namawianiem innych osób na coś, co nam nie odpowiada, a wybrać opcję, która będzie najdogodniejsza i najprzyjemniejsza, właśnie dla nas. W ślub ten był dwójki osób, a nie wszystkich dookoła, którzy mają swoje zachcianki.

Tyle opcji… na którą się zdecydować?

Z wielu dostępnych możliwości zaczynając od tych najbardziej oczywistych, a kończąc na tych zakręconych są gdzieś po środku takie, jak np. sesja zdjęciowa. Sesja nie musi być romantyczna, a nawet taka z luźniejszym klimatem, tak aby po latach przypomniały się przyjemne chwile spędzone z ukochaną osobą. Lata szybko lecą, a za jakiś czas będziecie mogli popatrzeć na zdjęcia z sesji i przywołać wspomnienia. Ludzie się zmieniają, okoliczności też, więc dobrze jest móc uchwycić w kadrze to, co niebawem będzie już inne. Profesjonalna sesja przyniesie dużo radości i będzie piękną pamiątką na lata. A i zdjęcia można wywołać, wstawić w ramkę i powiesić w domu, gdzie codziennie będzie można podziwiać efekty.

Co robić w rocznicę związku jak energia Was rozpiera?

Tą bardziej szaloną opcją jest skok ze spadochronem. Nie każdy jest w stanie zdobyć się na odwagę i zrobić coś tak ekstremalnego, ale przecież w końcu raz się żyje! Jeśli jednak kochasz adrenalinę, to odpowiedź co robić w rocznicę związku jest raczej prosta. Zwłaszcza jeśli Twoja druga połówka jest równie szalona, co Ty. Jednak w przypadku osób bardziej zlęknionych, może to być dobra okazja na przełamanie strachu. Nie chodzi jednak o to, aby się zrazić do takiej aktywności, więc sprawa musi być dobrze przemyślana i zaplanowana. Pewne jest, że łatwiej sobie poradzić z taką blokadą psychiczną we dwójkę, a jak już uda się to zrobić to wspomnień będzie co nie miara! Na dodatek, wybór ten może sprawić, że więzi w związku jeszcze bardziej się zacieśnią, bo zobaczycie, że razem możecie więcej.