Wzruszający ślub – jak to zorganizować?

Zbliża się termin waszego ślubu a Ty chciałabyś by był to niezapomniany czas nie tylko dla was ale również dla gości? Uwielbiasz sentymentalizm i romantyzm? Kilka prostych zabiegów sprawi, że Twój ślub będzie niezwykle wzruszającym wydarzeniem. Składanie przysięgi samo w sobie z wielu osób wyciska łzy, sprawdź co możesz zrobić by spotęgować ten efekt.

Wzruszający ślub – elementy

– muzyka – zadbaj o odpowiednią oprawę muzyczną swojego ślubu. Skrzypce albo pięknie śpiewający wokalista mogą idealnie sprawdzić się w tej roli. Równie ważny jest wybór odpowiednich utworów. Przemyśl jakie pieśni chcesz wybrać na wejście do kościoła, jakie psalmy będą śpiewane, który utwór będzie rozbrzmiewał podczas komunii świętej oraz co zostanie zagrane na wyjście z kościoła. Odpowiednia oprawa muzyczna działa cuda i potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałych!
– ozdoby – to także niezwykle ważny element podczas ślubu. Odpowiednio dobrane ozdoby są w stanie wprowadzić gości i samych młodych w nostalgiczny i romantyczny nastrój. Idealnie sprawdzą się tu świece, lampiony, biały dywan i delikatne kwiaty. Mały klimatyczny kościół i rustykalne ozdoby sprawią, że każdy poczuje wzruszenie i ciepło. Warto omówić z księdzem przygaszone światło w kościele, które z całą pewnością doda wydarzeniu romantyzmu i nieco tajemniczości. Jeśli sama nie masz pomysłu na ozdobienie kościoła w sposób, który zapewni efekt, którego oczekujesz to warto przemyśleć skorzystanie z usług profesjonalisty.
– czytanie – niewiele osób wie, że może wybrać czytanie, które będzie na ślubnej mszy. Warto się nad tym zastanowić i przeanalizować sens słów, które również mogą być bardzo wzruszające i w jakiś sposób dotykać Was samych.
– udział rodziny – niezwykle wzruszającymi momentami są te, kiedy to nasza rodzina bierze udział w tym najważniejszym momencie. Możesz poprosić ojca by prowadził Cię do ołtarza co na pewno sprawi mu przyjemność i poczuje się kimś wyjątkowym tego dnia. Mamy pary młodej mogą zająć się czytaniami a ktoś z rodziny posiadający ciekawy i piękny wokal może zaśpiewać psalm. To z pewnością sprawi, że uroczystość będzie niezapomniana i przyniesie wiele emocji i zapewni Ci wzruszający ślub.

Wzruszające wesele – czy to da się zrobić?

Wesele jest po to, żeby się bawić to jednak nie znaczy, że nie może zawierać wzruszających elementów. Jeśli zależy Ci na wzruszającym weselu powinnaś wykorzystać do tego takie momenty jak pierwszy taniec czy podziękowania dla rodziców.