Stara piosenka na pierwszy taniec – znajdź tą odpowiednią

Pierwszy taniec to bardzo ważny element każdego przyjęcia weselnego. Chociaż wiele par stresuje się koniecznością zatańczenie przed gośćmi i kamerą, warto opanować stres i po prostu dobrze się bawić. Marzy Ci się stara piosenka na pierwszy taniec, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Poniżej znajdziesz kilka propozycji, na które warto zwrócić szczególną uwagę wybierając utwór na pierwszy taniec. Zapraszamy do lektury.

Stara piosenka na pierwszy taniec

Istnieje wiele pięknych i starych piosenek, które warto wykorzystać podczas pierwszego tańca. Oto te najbardziej pięknie i klimatyczne, na które warto zwrócić szczególną uwagę:

  1. Maanam „ Po prostu bądź” – świetną wersję nagrał również Ralph Kamiński. Warto zapoznać się z obiema wersjami i wybrać tą, która wydaje się Wam najlepsza.
  2. Marek Grechuta „Takiej miłości więc nam życzę” – bardzo piękna i wzruszająca, daje wiele możliwości w kwestii choreografii.
  3. Seweryn Krajewski „Wielka miłość” – ten piękny utwór doceniają zarówno starsze jak i młodsze pokolenia. Świetnie nadaje się na pierwszy taniec zakochanych.
  4. Zbigniew Wodecki „Zabiorę Cię na bal” – klimatyczna, wzruszająca i doceniana przez starszych i młodszych.
  5. Skaldowie „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” – wierzycie w magię miłości i wciąż macie motyle w brzuchu? Jeśli tak, ta piosenka sprawdzi się doskonale na Wasz pierwszy taniec już jako mąż i żona.

Opanujcie stres

Ślub i wesele mają być radosne i przynosić wiele przyjemności. Warto więc spróbować opanować stres, aby dobrze wspominać ten ważny dzień w życiu każdej pary decydującej się na zawarcie związku małżeńskiego. Stresujecie się pierwszym tańcem? Spróbujcie ćwiczyć jak najwięcej i postarajcie się czerpać z tego jak najwięcej radości. Dzięki ćwiczeniom poczujecie się pewniej i będziecie mieli pewność, że jesteście przygotowani doskonale.
Warto rozważyć współpracę z profesjonalistą. W każdym większym i mniejszym mieście jest ktoś, kto pomaga ułożyć choreografię i przygotować się do pierwszego tańca. Warto więc skorzystać z pomocy doświadczonego profesjonalisty.
Jeśli wybierzecie już choreografię i piosenkę, ale po kilku próbach nie podoba Wam się efekt i czujecie się niekomfortowo, po prostu zmieńcie piosenkę lub choreografię. Pamiętajcie, że pierwszy taniec ma być wyjątkowy i pozostać w Waszej pamięci jako piękne wspomnienie. Jeśli czujecie się źle z wybraną piosenką lub choreografią, nie bójcie się dokonywać zmian. Pamiętajcie jednak, że efekty pojawią się dopiero po kilku próbach. Nie poddawajcie się więc zbyt szybko, jeśli nie wszystko wychodzi Wam idealnie. Dajcie również sobie szansę na drobne błędy.