Zorganizuj wyjątkowe wesele – o tych 7 atrakcjach warto pamiętać

Narzeczeni pragną, aby ślub był niezapomniany dla nich, a także dla gości. Zwykle planują go z dużym wyprzedzeniem. Wybierają restaurację, ustalają menu oraz zastanawiają się, gdzie usadowić zaproszonych. Coraz częściej poza samym ugoszczeniem biesiadników decydują się na wyjątkowe atrakcje. Wiele par odwiedza nasz hotel w Bolesławcu, bo poszukuje sali weselnej z klimatycznym wystrojem. Sprawdźcie, co przyciąga do nas klientów, a zwłaszcza co możemy zaproponować przyszłym małżonkom!

Pokazy i występy na ślubie

Rosnącą popularnością na przyjęciach ślubnych cieszą się różnego rodzaju występy. Mogą być to pokazy magii, w tym show, które angażuje ochotników. To świetna opcja pomiędzy tańcami weselnymi, gdy goście chcą złapać nieco oddechu, ale się nie nudzić. Na uroczystość można zaprosić też zespół muzyczny, który zagra specjalnie dla młodej pary. Niekoniecznie musi to być znana gwiazda – może to być kapela wykonująca covery ulubionych piosenek.

Ci, którzy uwielbiają robić wrażenie, mogą wziąć pod uwagę pokaz fajerwerków lub puszczanie lampionów. Kochają to nie tylko romantyczne dusze. Jeśli para woli atrakcje wewnątrz pomieszczenia, może postawić na zimne ognie. Trzeba przy tym pamiętać, żeby były jak najdłuższe, inaczej wypalą się zbyt szybko. Prezentują się pięknie podczas krojenia tortu, ale można je zapalić w innym ważnym momencie. Jeśli interesują Was wyjątkowe sale weselne Bolesławiec to miasto, w którym czekamy w Hotelu Garden. Możecie zamówić zespół, występ magika albo oświetlić wnętrze zimnymi ogniami.

Opieka animatora na weselu

Wesele to wydarzenie dość głośne. W większości przypadków pojawia się na nim alkohol, prócz tego po sali krążą kelnerzy, którzy roznoszą gorące posiłki. Kiedy dorośli się bawią, najmłodsi goście muszą być pod kontrolą, co bywa problematyczne. Analogicznie, maluchy chciałaby poświęcić się szaleństwom w swoim gronie, a nierzadko są pouczane, że mają siedzieć grzecznie przy opiekunach. W efekcie po obu stronach może pojawić się frustracja.

Rozwiązaniem, które sprawdza się w takich sytuacjach, będzie animator. To coraz częstszy gość weselnych przyjęć, szczególnie imprez, na które zaproszono dużo rodzin z dziećmi. Kiedy przychodzi pora na igraszki, animator organizuje jakąś grę, konkurs albo pokaz, skupiając wokół siebie małych uczestników wydarzenia. W tym czasie dorośli mają możliwość rozmowy na poważniejsze tematy, tańczenia czy innych aktywności. Nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo potomstwa, bo wiedzą, że znajduje się pod fachową opieką.

Gdzie urządzić wyjątkowe wesele?

Mówiąc o atrakcjach, nie można pominąć lokalizacji. To ostatni, ale najważniejszy punkt naszej listy. Goście na długo zapamiętają wycieczkę do malowniczego regionu, otoczenie budynku oraz wystrój wnętrz. Wyjątkowe wesele może się odbyć w pięknej scenerii, a dotyczy to zarówno sali weselnej, jak i obszaru na mapie. Nic dziwnego, że przybywa par organizujących przyjęcie poza miejscem zamieszkania. Jeśli należycie do tej grupy, zachęcamy do kontaktu! W Hotelu Garden w Bolesławcu zaczniecie nowy rozdział Waszego życia!