Szlafroki ślubne – nie masz pojęcia, że są tak potrzebne!

Detale

Kobiety uwielbiają symbolikę, są z natury bardziej wrażliwe i sentymentalne niż mężczyźni i dużo większą wagę przywiązują do pozornie nieznacznych szczegółów i drobnostek, na które przedstawiciele płci męskiej zazwyczaj nie zwracają uwagi. Jest to niekiedy powód kłótni i cichych dni, zwłaszcza gdy zaskoczeni pytaniem „a pamiętasz w co ubrałam się na naszą pierwszą randkę?”, lub „skarbie, pamiętasz jakie są moje ulubione spodnie?”, nie potrafimy udzielić na nie odpowiedzi.

Diabeł tkwi w szczegółach, czasami coś na pozór nieistotnego, obejrzane z odpowiedniej perspektywy okazuje się być kluczowe dla miejsca i sytuacji.

Dlaczego więc nie sprawić, by Twoja przyszła żona czuła się jeszcze bardziej wyjątkowa, zwłaszcza w dniu Waszego ślubu?

Szlafroki na ślub – potraktuj ukochaną jak królową

Ślubny szlafrok dla przyszłej panny młodej jest niewątpliwie jednym z hitów, które aż proszą się by je wykorzystać w trakcie waszego dnia. Zazwyczaj szlafroki są białe, wykonane z wysokiej jakości satyny, wykończone koronką lub gładkie. Istotnym jest zwrócenie uwagi na elegancką prezencję szlafroka – obiektywy aparatów uchwycą na zdjęciu wszystko i będą bezlitosne, zwłaszcza jeśli szlafrok będzie pognieciony bądź naderwany, a materiał będzie kiepskiej jakości.

Taki szlafrok można oczywiście spersonalizować odpowiednim nadrukiem – może być to imię panny młodej, sam napis „panna młoda” lub cokolwiek innego pasującego do sytuacji, co przyjdzie wam do głowy. Szlafroki na ślub mimo bycia gadżetem użytecznym tylko raz, przyprawią was o wzruszenie, gdy za kilkanaście lat będziecie wspólnie przeglądać wasze zdjęcia ślubne.

Świadkowej też się należy

Nie należy zapominać o tym, że bardzo ważną częścią całej uroczystości jak i przygotowań do niej, jest oczywiście świadkowa. Ta osoba wspiera pannę młodą i pomaga jej na każdym etapie przedślubnego szaleństwa. Zazwyczaj wybierana spośród grona najbliższych przyjaciół, ma za zadanie być opoką dla panny młodej.

Warto docenić ślubnym szlafrokiem również świadkową (szlafrok może być spersonalizowany, by uniknąć zamieszania na zdjęciach, na plecach można umieścić imię świadkowej bądź po prostu napis „świadkowa), jako że bez jej wsparcia, panna młoda mogłaby niejednokrotnie ugiąć się pod ciężarem wydarzenia. Jest to poniekąd przyjacielski prezent, którym możemy obdarować świadkową w podzięce za okazywaną przez nią pomoc. Ten niewielki gest nie będzie kosztowny w wykonaniu, a na pewno pokaże tej osobie, że jest bardzo istotna i doceniana.