Jak podziękować rodzicom na weselu?

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu dwojga młodych ludzi. Jest to również niezwykły dzień dla rodziców młodej pary. Rodzice niezwykle mocno przeżywają ślub swoich dzieci co państwo młodzi. Wszyscy rodzice zdają sobie sprawę z tego, że prędzej czy później ich córka czy syn się usamodzielnią i właśnie takim momentem przełomowym jest ślub. Po ślubie większość par wyprawia większe lub mniejsze wesele i to właśnie na tym weselu składa się podziękowania rodzicom za to, że byli, że nas wychowali, i ze to właśnie dzięki nim jesteśmy w miejscu, w którym jesteśmy. A takie podziękowania dla rodziców to ważny element każdego wesela.

Jak podziękować rodzicom na weselu?- kilka pomysłów

Po zdecydowaniu się na konkretny prezent dla rodziców musimy pamiętać, aby włożyć w prezent wiele zaangażowania i serca. Jednak niezależnie od tego co zorganizujemy będzie to niezmiernie miły gest dla naszych rodziców. Poniżej przedstawię kilka pomysłów jak państwo młodzi mogą podziękować rodzicom na weselu.

1. Kosz z prezentami.

Kosz prezentowy jest bardzo popularny jako podziękowanie dla rodzicom. Do kosza możemy włożyć; alkohol, słodkości, puzzle z naszym wspólnym zdjęciem, książki lub to co nasi rodzice i teściowie lubią lub czym zajmują się na co dzień. Mogą to być również praktyczne drobiazgi które nie tylko będą ozdobą, ale również będą wykorzystywane w życiu codziennym naszych rodziców.

2. Alkohol z personalizowanym grawerem na butelce.

Rodzice oraz teściowie na pewno ucieszą się z takiej butelki. Jest to praktyczny prezent, ponieważ po wypiciu alkoholu można butelkę umyć i uzupełnić ja innym alkoholem lub postawić jako ozdobę. Oczywiście sam alkohol w butelce nie wzbudzi większego zachwytu, ale grawer czy specjalna etykieta na butelce wzbudzi zainteresowanie i ciekawość nie tylko rodziców, ale również gości. Aby dodać butelce specjalnego wyglądu można umieścić ją w drewnianym koszu, który możemy wykonać własnoręcznie. Rodzice będą zachwyceni takim ręcznie wykonanym prezentem i gestem w jakim dostaną i kosz i jego zawartość.

3. Grawerowana biżuteria.

Takim prezentem na pewno nie pogardzą mamy oraz teściowe. Biżuteria ze specjalnym grawerem jest prezentem z wyższej półki i bardziej pasuje do mam i teściowych niż do ojców i teściów. Jednak mamy i teściowe ucieszą się z bransoletek lub łańcuszków ze specjalnymi podziękowaniami i data naszego ślubu a tata i teść ucieszą się ze spinek do mankietów czy klamry na krawat ze słowami podziękowania i datą.

4. Podróż marzeń.

W ramach podziękowania dla rodziców możemy dać im specjalny voucher z podróżą marzeń. Jest to ekstrawagancki pomysł i bardzo kosztowny. Niezwykle zaskoczymy nim rodziców oraz teściów. Jest to prezent z górnej półki i nie wszystkich stać na taki prezent i pomysł. Jednak jak już zdecydujemy się na takie uhonorowanie rodziców musimy ich dyskretnie zapytać, gdzie chcieliby udać się na taka wycieczkę, tak żeby nic nie podejrzewali.
Powyższe pomysły to tylko kilka przykładów jak możemy podziękować na ślubie naszym rodzicom. Wybór prezentu całkowicie zależy od nas i niezależnie od tego co podarujemy naszym rodzicom i teściom, to będą oni niezmiernie szczęśliwi z takiego gestu z naszej strony.