Złote pierścionki zaręczynowe – jakie są najmodniejsze w tym sezonie?

Chwila oświadczyn jest niezwykłym wydarzeniem w życiu przyszłych małżonków. Warto zadbać by ten moment był wyjątkowy i stał się miłym wspomnieniem. Jednym z nieodłącznych elementów tej uroczystej chwili jest bardzo charakterystyczna i symboliczna biżuteria, wokół której narosły już wielowiekowe tradycje w naszej kulturze. Pomimo starego zwyczaju, w każdym sezonie wygląda ona trochę inaczej. Sprawdź koniecznie najnowsze trendy.

Obrączka z brylantem

Niesłabnącą popularnością wśród klientów cieszą się brylanty, które świetnie pasują do charakteru tej wyjątkowej okazji. Ten rodzaj kamienia będzie wyglądał pięknie w formie jednego, dużego oczka lub kilku mniejszych obiektów na obrączce. Może też stanowić dodatek do innego diamentu. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, skorzystaj z oferty, jaką ma sprawdzony jubiler, taki jak Zeccoro. Tam znajdziesz ciekawe propozycje złotych pierścionków zaręczynowych w różnorodnych odsłonach.

Cyrkonie jako gustowna ozdoba

Jeśli brylant Cię nie przekonuje, a chciałbyś kupić coś z białym oczkiem, to dobrym pomysłem będą cyrkonie. To delikatne i gustowne kamienie, które uwielbia wiele kobiet. Akcesoria nimi ozdobione można łatwo dopasować do różnych stylizacji. Jednak nie zapomnij, że poza centralnym elementem pierścionka zaręczynowego istotne są też inne detale. U dobrego jubilera możesz liczyć na designerskie wykończenie, które w każdym sezonie jest niezwykle istotne.

Tradycyjne czerwone oczko

Kiedy wybierasz biżuterię, którą chcesz podarować ukochanej przy zaręczynach, to poza rozmiarem, ważna jest też szerokość samej obrączki i sposób osadzenia kamienia. W nowoczesnych produktach uwzględnia się ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Złote pierścionki zaręczynowe stanowią małe dzieła sztuki. Nawet jeśli wybierasz tradycyjne motywy, jak czerwone oczko w postaci rubinu, czekają na Ciebie produkty starannie zaprojektowane. Ten kamień jest niezwykły, bo wyraża namiętność i żar miłości, więc może być on pomysłem idealnym na tę okazję.

Inne kamienie, które sprawdzają się przy oświadczynach

Jednak jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, możesz wybierać wśród mniej typowych modeli. U sprawdzonego jubilera z łatwością dostaniesz obrączki z oczkiem z topazu, szmaragdu czy szafiru. Czasem na jednym pierścionku znajdziesz więcej niż jeden kamień. Nie musisz decydować się na pierwszą opcję. Wystarczy chwila poświęcona na przejrzenie oferty, by móc znaleźć niepowtarzalny model, który zachwyci kształtem, połyskiem i ponadczasowym wyglądem.

Wybierz nie tylko ozdobę, ale i symbol miłości

W naszej kulturze moment zaręczyn ma wyjątkowy wydźwięk i jest on traktowany jak rodzaj przysięgi, która poprzedza ślub. Dlatego tak ważne jest zadbanie o szczegóły, by wszystko, a szczególnie złoty pierścionek z oczkiem, było idealne. Żeby mieć pewność wysokiej jakości i kunsztu wykonania produktu, warto postawić na sprawdzonego jubilera. Jeśli przygotowujesz się do tego ważnego dnia, koniecznie zobacz, jakie propozycje przygotował dla Ciebie sklep Zeccoro.